SKOPA, silver och emalj, Gustav Klingert, Moskva 1892.

Förgylld. Med turkos, lila, röd och vit emaljdekor. Franska importstämplar. Längd 11 cm. Vikt cirka 33 g.

Smärre, åldersrelaterat slitage. Små nagg.

Klubbat pris
320
3 626
334
Utropspris
350 - 400 EUR
Budhistorik (4 bud)
15 maj 2018 19:03
320 EUR
4 maj 2018 22:18
300 EUR
4 maj 2018 16:00
200 EUR
3 maj 2018 22:29
100 EUR