CIGARETTETUI, silver och emalj, Nikolaj Zverev, Moskva 1908-1917.

Invändigt förgylld. Sovjetisk kontrollstämpel. 10,5x7 cm. Vikt cirka 188 g.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
540
6 118
563
Utropspris
300 - 400 EUR
Budhistorik (18 bud)
15 maj 2018 17:13
540 EUR
15 maj 2018 17:13
520 EUR
15 maj 2018 17:12
500 EUR
15 maj 2018 17:12
480 EUR
15 maj 2018 15:56
460 EUR
15 maj 2018 5:56
440 EUR
15 maj 2018 5:55
420 EUR
15 maj 2018 5:55
400 EUR
14 maj 2018 20:41
380 EUR
5 maj 2018 22:54
360 EUR
5 maj 2018 22:54
350 EUR
5 maj 2018 22:40
340 EUR
5 maj 2018 18:39
320 EUR
5 maj 2018 18:38
300 EUR
5 maj 2018 18:38
300 EUR
4 maj 2018 16:00
240 EUR
4 maj 2018 6:31
160 EUR
3 maj 2018 20:34
150 EUR