DEKORATIONSTALLRIK, trä, Ryssland, tidigt 1900-tal.

Snidat och delvis lackerat trä med bladdekor och kyrillisk text: "Från 1. och 2. distriktens kosackregemente i Ural, till tsarens sändebud Prins G.S. (Grigory Sergeyevich) Golitsyn 1906". Diameter 38 cm.

Åldersrelaterat slitage. Spricka, reparation.

Klubbat pris
1 450
15 283
1 659
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Budhistorik (20 bud)
15 maj 2018 19:19
1 450 EUR
15 maj 2018 19:19
1 400 EUR
15 maj 2018 19:17
1 350 EUR
15 maj 2018 19:17
1 300 EUR
15 maj 2018 19:16
1 250 EUR
15 maj 2018 19:16
1 200 EUR
15 maj 2018 19:16
1 150 EUR
15 maj 2018 19:16
1 100 EUR
15 maj 2018 19:16
1 050 EUR
15 maj 2018 19:16
1 000 EUR
15 maj 2018 19:15
980 EUR
15 maj 2018 19:15
960 EUR
15 maj 2018 19:15
940 EUR
15 maj 2018 19:15
920 EUR
15 maj 2018 14:36
900 EUR
14 maj 2018 12:35
750 EUR
7 maj 2018 17:24
430 EUR
5 maj 2018 15:01
400 EUR
5 maj 2018 8:39
300 EUR
4 maj 2018 10:08
100 EUR