Thorsten Waenerberg

(Finland, 1846-1917)
Thorsten Waenerberg
(Finland, 1846-1917)

THORSTEN WAENERBERG, "MÅNSKEN I NYLÄNDSKA SKÄRGÅRDEN".

Sign. Olja på duk. 38x56 cm

Åldersrelaterat slitage.

Konstnär

Klubbat pris
720
8 158
751
Utropspris
900 - 1 000 EUR
Budhistorik (2 bud)
15 maj 2018 19:25
720 EUR
5 maj 2018 10:13
700 EUR