LJUSSTAKAR, 4 st, silver, Rokokostil, Mellaneuropa, 1800-talets andra hälft.

Otydliga stämplar. Höjd 24 cm. Total vikt 2209 g.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 700
19 499
1 779
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Budhistorik (10 bud)
14 maj 2018 17:17
1 700 EUR
14 maj 2018 17:17
1 650 EUR
14 maj 2018 17:16
1 600 EUR
14 maj 2018 17:14
1 550 EUR
14 maj 2018 16:57
1 500 EUR
13 maj 2018 7:34
920 EUR
11 maj 2018 7:18
800 EUR
9 maj 2018 21:00
720 EUR
6 maj 2018 14:38
700 EUR
5 maj 2018 19:42
500 EUR