Karl Emanuel Jansson

(Finland, 1846-1874)
Karl Emanuel Jansson
(Finland, 1846-1874)

KARL EMANUEL JANSSON, STILLEBEN.

Sign. -64. Olja på duk 28x31 cm.

Färgbortfall. Åldersrelaterat slitage.

A tergo dedikation.

Klubbat pris
23 200
261 464
24 210
Utropspris
20 000 - 25 000 EUR
Budhistorik (10 bud)
8
15 maj 2018 17:01
23 200 EUR
15 maj 2018 17:01
23 000 EUR
15 maj 2018 16:25
17 000 EUR
13 maj 2018 22:04
14 500 EUR
11 maj 2018 21:21
2 700 EUR
4 maj 2018 20:08
2 600 EUR
4 maj 2018 18:38
2 500 EUR
3 maj 2018 23:39
1 550 EUR
3 maj 2018 17:45
1 500 EUR
3 maj 2018 16:47
500 EUR