Sigrid Schauman

(Finland, 1877-1979)
Sigrid Schauman
(Finland, 1877-1979)

SIGRID SCHAUMAN, LANDSKAP FRÅN ÅLAND (ÖNNINGEBY).

Signerad. Olja på duk. 47x35,5 cm.

Klubbat pris
4 400
49 852
4 590
Utropspris
1 800 - 2 000 EUR
Budhistorik (29 bud)
15 maj 2018 18:45
4 400 EUR
15 maj 2018 18:44
4 200 EUR
15 maj 2018 18:42
4 000 EUR
15 maj 2018 18:41
3 900 EUR
15 maj 2018 18:41
3 800 EUR
15 maj 2018 18:41
3 800 EUR
15 maj 2018 18:40
3 700 EUR
15 maj 2018 18:39
3 600 EUR
15 maj 2018 18:39
3 600 EUR
15 maj 2018 18:39
3 500 EUR
15 maj 2018 18:38
3 400 EUR
15 maj 2018 18:38
3 400 EUR
15 maj 2018 18:38
3 300 EUR
15 maj 2018 18:38
3 200 EUR
15 maj 2018 18:37
3 100 EUR
15 maj 2018 18:37
3 000 EUR
15 maj 2018 18:37
2 600 EUR
15 maj 2018 18:37
2 500 EUR
15 maj 2018 18:37
2 300 EUR
15 maj 2018 18:37
2 200 EUR
15 maj 2018 18:37
2 100 EUR
15 maj 2018 18:37
2 000 EUR
15 maj 2018 18:37
1 850 EUR
15 maj 2018 18:37
1 800 EUR
15 maj 2018 18:28
1 500 EUR
15 maj 2018 18:27
1 300 EUR
15 maj 2018 18:25
1 100 EUR
15 maj 2018 14:30
1 000 EUR
3 maj 2018 21:45
500 EUR