Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, SKOGSLANDSKAP.

Sign. 1897. Olja på duk 50x70.5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Lagning.

4 200
47 586
4 382
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
6 maj 2018 19:40
4 200 EUR
5 maj 2018 21:47
3 700 EUR
5 maj 2018 7:05
3 600 EUR
3 maj 2018 21:32
3 500 EUR
3 maj 2018 18:40
200 EUR