BRICKBORD, sengustavianskt ca 1800

Märkt IIS, plåtbricka, Diameter 56,5 cm, höjd 75 cm.

Slitage. Skador. Torrsprickor. Fanerskador. Färgbortfall.

575
6 515
600
Utropspris
1 800 - 2 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
14 maj 2018 16:35
575 EUR
5 maj 2018 23:43
340 EUR
4 maj 2018 15:17
320 EUR
4 maj 2018 10:47
300 EUR