Spegellampetter, ett par, senbarock 1700-tal

Mässings ljushållare och slipade speglar. Höjd 54 cm.

Skrapmärken. Slitage. Ljushållarna reparerade, skruvarna utbytta.

Klubbat pris
1 500
16 905
1 581
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (24 bud)
12 maj 2018 17:01
1 500 EUR
12 maj 2018 17:01
1 500 EUR
12 maj 2018 9:02
1 450 EUR
10 maj 2018 18:08
1 400 EUR
10 maj 2018 18:08
1 400 EUR
10 maj 2018 11:10
1 350 EUR
6 maj 2018 17:53
1 300 EUR
6 maj 2018 17:53
1 300 EUR
6 maj 2018 17:52
1 250 EUR
6 maj 2018 17:52
1 200 EUR
6 maj 2018 16:04
1 110 EUR
6 maj 2018 16:04
1 060 EUR
6 maj 2018 16:03
1 010 EUR
6 maj 2018 16:03
990 EUR
5 maj 2018 20:12
900 EUR
5 maj 2018 20:12
880 EUR
5 maj 2018 18:43
820 EUR
5 maj 2018 9:01
800 EUR
4 maj 2018 20:23
770 EUR
4 maj 2018 19:47
700 EUR
4 maj 2018 19:25
670 EUR
4 maj 2018 7:14
650 EUR
3 maj 2018 17:51
600 EUR
3 maj 2018 17:20
30 EUR