LJUSSTAKA/CASOLETTER ETT PAR, Ryssland 1820-30-tal

Brännförgylld brons, Height 23 cm.

Slitage, en mutter utbytt.

Proveniens

proveniens Monrepos

Empire utställning Heinola no 184 sivu 174

Klubbat pris
3 000
34 410
3 140
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (43 bud)
10
15 maj 2018 19:53
3 000 EUR
15 maj 2018 19:53
2 900 EUR
10
15 maj 2018 19:51
2 800 EUR
15 maj 2018 19:51
2 800 EUR
10
15 maj 2018 19:50
2 700 EUR
15 maj 2018 19:50
2 600 EUR
10
15 maj 2018 19:47
2 500 EUR
15 maj 2018 19:47
2 400 EUR
10
15 maj 2018 19:47
2 300 EUR
15 maj 2018 19:47
2 200 EUR
15 maj 2018 19:45
2 101 EUR
10
15 maj 2018 19:44
2 001 EUR
9
15 maj 2018 19:44
2 000 EUR
10
15 maj 2018 19:44
1 950 EUR
15 maj 2018 19:41
1 900 EUR
10
15 maj 2018 19:41
1 850 EUR
9
15 maj 2018 19:41
1 800 EUR
15 maj 2018 19:41
1 800 EUR
9
15 maj 2018 19:41
1 750 EUR
15 maj 2018 19:38
1 700 EUR
9
15 maj 2018 19:38
1 700 EUR
15 maj 2018 19:38
1 650 EUR
10
15 maj 2018 19:37
1 600 EUR
15 maj 2018 19:37
1 600 EUR
10
15 maj 2018 19:37
1 550 EUR
15 maj 2018 19:05
1 500 EUR
8
15 maj 2018 19:05
1 475 EUR
8
15 maj 2018 19:05
1 350 EUR
15 maj 2018 19:05
1 300 EUR
8
15 maj 2018 18:16
1 250 EUR
9
15 maj 2018 18:16
1 200 EUR
9
15 maj 2018 18:03
1 150 EUR
8
15 maj 2018 18:03
1 100 EUR
8
15 maj 2018 18:02
1 050 EUR
9
15 maj 2018 18:02
1 000 EUR
8
15 maj 2018 17:31
920 EUR
15 maj 2018 16:14
900 EUR
15 maj 2018 12:53
820 EUR
9 maj 2018 2:37
700 EUR
5 maj 2018 23:06
600 EUR
4 maj 2018 9:23
500 EUR
3 maj 2018 20:10
250 EUR
3 maj 2018 18:19
219 EUR