IKON, Ryssland 1800-talets slut.

Alexander Nevskij, Nikolaus undergöraren, Maria Magdalena. 35x31 cm.

Ställvis omfattande slitage. Färgbortfall.

Klubbat pris
2 600
29 822
2 721
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (22 bud)
15 maj 2018 16:58
2 600 EUR
15 maj 2018 16:54
2 500 EUR
15 maj 2018 16:54
2 450 EUR
13 maj 2018 17:07
2 350 EUR
13 maj 2018 17:07
2 250 EUR
13 maj 2018 17:06
2 100 EUR
13 maj 2018 17:06
2 000 EUR
13 maj 2018 17:06
1 750 EUR
13 maj 2018 17:06
1 700 EUR
13 maj 2018 17:06
1 650 EUR
13 maj 2018 17:06
1 600 EUR
13 maj 2018 14:47
1 550 EUR
13 maj 2018 14:47
1 500 EUR
12 maj 2018 9:15
1 050 EUR
12 maj 2018 9:15
1 000 EUR
12 maj 2018 9:15
1 000 EUR
8 maj 2018 21:12
720 EUR
8 maj 2018 21:12
700 EUR
5 maj 2018 11:03
600 EUR
4 maj 2018 10:09
550 EUR
4 maj 2018 3:15
500 EUR
3 maj 2018 19:37
30 EUR