TALLRIK, porslin, Popov, 1800-tal.

Handmålade polykrom dekor av blomstermotiv, blå fond samt förgylld dekor. Diameter 23,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Klubbat pris
400
4 216
458
Utropspris
500 - 600 EUR
Budhistorik (4 bud)
15 maj 2018 16:40
400 EUR
12 maj 2018 15:50
300 EUR
5 maj 2018 23:11
200 EUR
5 maj 2018 10:12
30 EUR