BOKSTÖD, brons, Ryssland 1800-talets mitt

Längd 35 cm. Bredd 15 cm.

Slitage.

Klubbat pris
700
8 029
733
Utropspris
500 - 700 EUR
Budhistorik (11 bud)
14 maj 2018 19:02
700 EUR
14 maj 2018 19:02
680 EUR
14 maj 2018 19:01
660 EUR
14 maj 2018 19:01
640 EUR
13 maj 2018 14:49
620 EUR
13 maj 2018 14:49
600 EUR
13 maj 2018 13:07
450 EUR
13 maj 2018 13:07
430 EUR
11 maj 2018 16:55
420 EUR
4 maj 2018 10:12
400 EUR
3 maj 2018 21:55
300 EUR