Hugo Backmansson

(Finland, 1860-1953)
Hugo Backmansson
(Finland, 1860-1953)

HUGO BACKMANSSON, olja på duk, signerad och daterad Manchuriet 1905

Rysk- Japanska kriget, 60x79 cm.

Reparerad.

Klubbat pris
5 700
64 581
5 947
Utropspris
4 000 - 6 000 EUR
Budhistorik (16 bud)
15 maj 2018 17:53
5 700 EUR
15 maj 2018 17:53
5 500 EUR
15 maj 2018 17:52
5 200 EUR
15 maj 2018 17:52
5 000 EUR
15 maj 2018 17:52
4 700 EUR
15 maj 2018 17:52
4 500 EUR
15 maj 2018 17:52
4 200 EUR
15 maj 2018 17:52
4 000 EUR
15 maj 2018 17:51
3 900 EUR
15 maj 2018 17:51
3 800 EUR
15 maj 2018 17:51
3 700 EUR
15 maj 2018 17:51
3 600 EUR
13 maj 2018 11:00
3 500 EUR
10 maj 2018 13:24
1 600 EUR
5 maj 2018 19:48
1 400 EUR
3 maj 2018 21:40
800 EUR