Carl Johan Fahlcrantz

(Sverige, 1774-1861)
Carl Johan Fahlcrantz
(Sverige, 1774-1861)

CARL JOHAN FAHLCRANTZ, LANDSKAP.

Sign. 1806. Olja på duk, 29x37,5 cm.

Uppfodrad duk.

Konstnär

Klubbat pris
2 000
22 660
2 087
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (34 bud)
15 maj 2018 19:14
2 000 EUR
15 maj 2018 19:12
1 950 EUR
15 maj 2018 19:11
1 900 EUR
15 maj 2018 19:10
1 850 EUR
15 maj 2018 19:10
1 800 EUR
15 maj 2018 19:10
1 750 EUR
15 maj 2018 19:08
1 700 EUR
15 maj 2018 19:07
1 650 EUR
15 maj 2018 19:07
1 650 EUR
15 maj 2018 19:07
1 600 EUR
15 maj 2018 19:05
1 550 EUR
15 maj 2018 19:05
1 500 EUR
15 maj 2018 19:05
1 500 EUR
15 maj 2018 19:04
1 450 EUR
15 maj 2018 19:02
1 400 EUR
15 maj 2018 19:02
1 350 EUR
15 maj 2018 19:02
1 300 EUR
15 maj 2018 19:01
1 250 EUR
15 maj 2018 19:00
1 200 EUR
15 maj 2018 18:59
1 150 EUR
15 maj 2018 18:59
1 100 EUR
15 maj 2018 18:58
1 050 EUR
15 maj 2018 18:58
1 000 EUR
13 maj 2018 23:37
970 EUR
13 maj 2018 23:37
950 EUR
13 maj 2018 23:37
920 EUR
13 maj 2018 23:37
900 EUR
13 maj 2018 23:36
840 EUR
13 maj 2018 23:36
820 EUR
11 maj 2018 0:38
800 EUR
9 maj 2018 17:27
560 EUR
4 maj 2018 10:12
540 EUR
4 maj 2018 7:41
520 EUR
3 maj 2018 17:42
500 EUR