BORDSUR, brännförgylld brons, signerad Lepaute á Paris, 1700-talets slut/1800-talets början

Höjd 39 cm, bredd 12 cm.

Slitage. Går ej.

Klubbat pris
1 050
11 897
1 095
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (5 bud)
14 maj 2018 15:14
1 050 EUR
4 maj 2018 20:47
1 000 EUR
4 maj 2018 3:14
300 EUR
3 maj 2018 19:49
220 EUR
3 maj 2018 18:10
200 EUR