GUSTAVIANSK SPEGEL, 1700-TALETS SLUT, SVERIGE.

Förgylld med skuren dekor. Övre och nedre fältet med gouachemålningar. Spegel med dekor av äggstav. Höjd 129 cm, bredd 54 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
920
10 368
970
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (8 bud)
11 maj 2018 16:12
920 EUR
11 maj 2018 16:10
900 EUR
11 maj 2018 16:10
900 EUR
10 maj 2018 10:43
840 EUR
10 maj 2018 10:43
820 EUR
4 maj 2018 16:37
800 EUR
4 maj 2018 16:04
720 EUR
3 maj 2018 22:24
700 EUR