GUSTAVIANSK SPEGEL, 1700-TALETS SLUT, SVERIGE.

Förgylld med skuren dekor. Övre och nedre fältet med gouachemålningar. Spegel med dekor av äggstav. Höjd 129 cm, bredd 54 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
920
9 697
1 053
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (8 bud)
11 maj 2018 16:12
920 EUR
11 maj 2018 16:10
900 EUR
11 maj 2018 16:10
900 EUR
10 maj 2018 10:43
840 EUR
10 maj 2018 10:43
820 EUR
4 maj 2018 16:37
800 EUR
4 maj 2018 16:04
720 EUR
3 maj 2018 22:24
700 EUR