KANDELABER NEDREDELAR, Ryssland 1800-talets början

Omändrade till bordslampor. Förgylld brons och malakit. Höjd 89 cm.

Ej funktionstestad.

Klubbat pris
4 206
47 990
4 375
Utropspris
3 000 EUR
Budhistorik (13 bud)
14 maj 2018 18:55
4 206 EUR
14 maj 2018 18:55
4 006 EUR
14 maj 2018 18:51
3 606 EUR
14 maj 2018 18:51
3 506 EUR
14 maj 2018 13:22
3 100 EUR
14 maj 2018 13:22
3 000 EUR
12 maj 2018 18:43
2 605 EUR
12 maj 2018 18:43
2 505 EUR
10 maj 2018 22:45
2 000 EUR
6 maj 2018 11:15
1 600 EUR
5 maj 2018 22:25
1 200 EUR
4 maj 2018 21:52
700 EUR
3 maj 2018 20:17
600 EUR