BORDSUR, malakit och förgylld brons, Frankrike 1800-talets mitt

Storlek 13x16,5 cm, höjd 30 cm.

Ej funktionstestad. Sprickor.

Klubbat pris
5 200
58 916
5 425
Utropspris
1 300 - 1 500 EUR
Budhistorik (28 bud)
10
14 maj 2018 18:41
5 200 EUR
8
14 maj 2018 18:41
5 000 EUR
8
14 maj 2018 18:17
3 600 EUR
9
14 maj 2018 18:17
3 500 EUR
8
14 maj 2018 12:37
3 200 EUR
9
14 maj 2018 9:46
3 100 EUR
8
14 maj 2018 9:46
3 000 EUR
8
14 maj 2018 7:06
2 600 EUR
6 maj 2018 20:30
2 500 EUR
6 maj 2018 20:30
2 500 EUR
6 maj 2018 20:29
2 300 EUR
6 maj 2018 20:29
2 200 EUR
6 maj 2018 16:17
2 100 EUR
6 maj 2018 16:17
2 000 EUR
6 maj 2018 16:17
1 850 EUR
6 maj 2018 16:17
1 800 EUR
6 maj 2018 16:17
1 650 EUR
6 maj 2018 16:17
1 600 EUR
6 maj 2018 16:16
1 550 EUR
6 maj 2018 16:16
1 500 EUR
5 maj 2018 1:15
1 150 EUR
4 maj 2018 11:57
1 100 EUR
4 maj 2018 11:57
1 100 EUR
3 maj 2018 23:38
1 050 EUR
3 maj 2018 22:31
1 000 EUR
3 maj 2018 20:56
250 EUR
3 maj 2018 19:49
150 EUR
3 maj 2018 18:29
121 EUR