PÅSKÄGG, porslin. Ryssland, 1800-tal.

Handmålad barn-motiv med polykrom dekor och förgyllning. Höjd 9 cm.

Åldersrelaterat slitage. Förgyllningen sliten.

Klubbat pris
1 750
19 828
1 826
Utropspris
500 - 600 EUR
Budhistorik (27 bud)
14 maj 2018 17:49
1 750 EUR
14 maj 2018 17:49
1 700 EUR
14 maj 2018 17:49
1 650 EUR
14 maj 2018 17:49
1 600 EUR
14 maj 2018 17:49
1 550 EUR
14 maj 2018 17:49
1 500 EUR
14 maj 2018 15:19
1 450 EUR
14 maj 2018 15:19
1 400 EUR
14 maj 2018 14:03
1 350 EUR
14 maj 2018 14:03
1 300 EUR
14 maj 2018 11:03
1 150 EUR
14 maj 2018 11:03
1 100 EUR
11 maj 2018 13:17
1 050 EUR
11 maj 2018 13:17
1 000 EUR
11 maj 2018 13:16
920 EUR
11 maj 2018 13:16
900 EUR
11 maj 2018 13:00
620 EUR
11 maj 2018 13:00
600 EUR
11 maj 2018 13:00
560 EUR
11 maj 2018 13:00
540 EUR
11 maj 2018 13:00
520 EUR
11 maj 2018 13:00
500 EUR
11 maj 2018 12:38
420 EUR
5 maj 2018 9:49
400 EUR
5 maj 2018 1:13
350 EUR
4 maj 2018 11:54
220 EUR
4 maj 2018 10:40
200 EUR