PÅSKÄGG, porslin. Ryssland, 1800-tal.

Handmålad polykrom dekor och förgyllning. Höjd 10 cm.

Åldersrelaterat slitage. Förgyllningen sliten.

Klubbat pris
840
9 467
877
Utropspris
500 - 600 EUR
Budhistorik (22 bud)
9
14 maj 2018 18:30
840 EUR
14 maj 2018 18:28
820 EUR
9
14 maj 2018 18:28
800 EUR
14 maj 2018 18:28
780 EUR
9
14 maj 2018 18:01
760 EUR
8
14 maj 2018 18:01
750 EUR
8
14 maj 2018 17:38
740 EUR
9
14 maj 2018 17:38
720 EUR
9
14 maj 2018 12:25
670 EUR
14 maj 2018 12:25
650 EUR
13 maj 2018 0:28
620 EUR
8
13 maj 2018 0:27
600 EUR
13 maj 2018 0:27
600 EUR
8
12 maj 2018 12:59
520 EUR
12 maj 2018 12:59
500 EUR
11 maj 2018 22:44
420 EUR
11 maj 2018 13:27
400 EUR
11 maj 2018 13:00
300 EUR
9 maj 2018 21:40
270 EUR
6 maj 2018 12:23
250 EUR
4 maj 2018 10:48
200 EUR
4 maj 2018 6:44
100 EUR