PÅSKÄGG, porslin. Ryssland, 1800-tal.

Handmålad vit och grön dekor och förgyllning. Höjd 7,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Förgyllningen sliten.

Klubbat pris
300
3 399
313
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (14 bud)
14 maj 2018 18:12
300 EUR
14 maj 2018 18:12
280 EUR
14 maj 2018 18:11
260 EUR
14 maj 2018 18:11
245 EUR
14 maj 2018 18:03
220 EUR
14 maj 2018 18:03
200 EUR
14 maj 2018 18:03
200 EUR
14 maj 2018 17:31
180 EUR
14 maj 2018 17:31
170 EUR
14 maj 2018 14:21
160 EUR
11 maj 2018 22:40
150 EUR
11 maj 2018 13:26
80 EUR
9 maj 2018 23:11
75 EUR
5 maj 2018 6:52
44 EUR