URNA, porslin och brons, Ryssland 1800-talets första hälft.

Målad polykrom, förgylld och ciselerad dekor. Höjd 82 cm.

Renoverad och kompleterad. Bronsdelarna av senare datum.

Klubbat pris
5 600
63 448
5 842
Utropspris
4 000 EUR
Budhistorik (22 bud)
14 maj 2018 19:01
5 600 EUR
8
14 maj 2018 19:00
5 400 EUR
14 maj 2018 18:59
5 200 EUR
8
14 maj 2018 18:59
5 000 EUR
14 maj 2018 18:58
4 800 EUR
14 maj 2018 18:58
4 600 EUR
14 maj 2018 18:57
4 300 EUR
14 maj 2018 18:57
4 100 EUR
14 maj 2018 18:57
3 900 EUR
14 maj 2018 18:57
3 800 EUR
14 maj 2018 17:51
3 700 EUR
14 maj 2018 17:51
3 600 EUR
14 maj 2018 17:50
3 500 EUR
14 maj 2018 17:50
3 400 EUR
14 maj 2018 17:50
3 300 EUR
14 maj 2018 17:50
3 200 EUR
14 maj 2018 9:50
3 100 EUR
10 maj 2018 22:45
3 000 EUR
8 maj 2018 9:16
2 000 EUR
5 maj 2018 22:29
1 200 EUR
5 maj 2018 14:02
1 000 EUR
4 maj 2018 11:32
400 EUR