F. Klimenko

(Ryssland)
F. Klimenko
(Ryssland)

F. KLIMENKO, akvarell, signerad och daterad 1913.

Vy från Sankt Petersburg. Bildstorlek 26 x 92 cm.

Smärre slitage. Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
2 000
22 540
2 109
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Budhistorik (23 bud)
14 maj 2018 17:50
2 000 EUR
14 maj 2018 17:49
1 950 EUR
14 maj 2018 17:49
1 900 EUR
14 maj 2018 17:49
1 850 EUR
14 maj 2018 17:49
1 800 EUR
14 maj 2018 17:49
1 750 EUR
14 maj 2018 17:49
1 700 EUR
14 maj 2018 17:49
1 650 EUR
14 maj 2018 17:48
1 600 EUR
14 maj 2018 17:48
1 600 EUR
14 maj 2018 14:14
1 550 EUR
8
10 maj 2018 9:04
1 500 EUR
10 maj 2018 1:29
340 EUR
7 maj 2018 21:22
320 EUR
7 maj 2018 18:42
300 EUR
7 maj 2018 16:29
220 EUR
7 maj 2018 14:47
200 EUR
7 maj 2018 9:53
150 EUR
7 maj 2018 6:40
120 EUR
7 maj 2018 1:33
110 EUR
5 maj 2018 9:36
100 EUR
4 maj 2018 7:56
35 EUR
3 maj 2018 19:34
30 EUR