Hjalmar Munsterhjelm

(Finland, 1840-1905)
Hjalmar Munsterhjelm
(Finland, 1840-1905)

HJALMAR MUNSTERHJELM, VID ÅSTRANDEN. olja på pannå, signerad

Sign. Olja på pannå, 17x24 cm.

Konstnär

Klubbat pris
4 100
47 027
4 291
Utropspris
3 500 - 4 000 EUR
Budhistorik (17 bud)
14 maj 2018 19:19
4 100 EUR
14 maj 2018 19:19
4 000 EUR
14 maj 2018 19:18
3 900 EUR
14 maj 2018 19:17
3 800 EUR
14 maj 2018 19:17
3 700 EUR
14 maj 2018 19:17
3 650 EUR
14 maj 2018 19:17
3 550 EUR
14 maj 2018 19:17
3 500 EUR
14 maj 2018 19:16
3 400 EUR
14 maj 2018 19:16
3 300 EUR
14 maj 2018 18:22
3 100 EUR
14 maj 2018 18:22
3 000 EUR
11 maj 2018 12:51
2 600 EUR
4 maj 2018 22:03
2 500 EUR
4 maj 2018 18:12
1 850 EUR
3 maj 2018 21:32
1 800 EUR
3 maj 2018 18:20
1 000 EUR