Nils Schillmark

(Finland, 1745-1804)
Nils Schillmark
(Finland, 1745-1804)

NILS SCHILLMARK, tillskriven, olja på pannå, märkt bakom Schillmark och daterad 1777.

Landskap 18,5 x 25 cm.

Smutsig.

500
5 665
522
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
8 maj 2018 17:27
500 EUR
5 maj 2018 11:23
30 EUR