TUOMAS AKVINOLAINEN, Questiones disputate angelici doctoris, Köln 1500, utgiven av Heinrich Quentell.

Pärm av ljus kalvskinn, tryckta dekorationer. Bindning möjligen senare än text. 30x22 cm

Åldersrelaterat slitage. Nötta kanter. Skador. Ej genomgången.

Klubbat pris
1 000
11 330
1 043
Utropspris
1 800 - 2 000 EUR
Budhistorik (4 bud)
14 maj 2018 18:43
1 000 EUR
5 maj 2018 18:49
500 EUR
3 maj 2018 21:07
200 EUR
3 maj 2018 19:30
111 EUR