Selected Classics Helsinki F192

Auktion: 3-15 maj, online

3 föremål
KOPPARSTICK, Nicolas l´Armessin (1684-1755), 1700-tal.
Klubbat pris
1 001 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
HELENE SCHJERFBECK, "BILDERBOKEN".
Klubbat pris
4 200 EUR
Utropspris
5 000 - 7 000 EUR
HUGO SIMBERG, etsning, signerad och daterad 1897.
Klubbat pris
5 010 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

299. Hans Isaksson, "SabotAge (Familjen) I".
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
48 000

ditt bud
Aktuellt bud:
48 000 SEK