Selected Classics Helsinki F192

Auktion: 3-15 maj, online

15 föremål
VINGLAS 2 ST, 1700-tal.
VINGLAS 2 ST, 1700-tal.
Klubbat pris
320 EUR
Utropspris
400 EUR
AMPEL, gustaviansk ca 1800.
AMPEL, gustaviansk ca 1800.
Klubbat pris
1 500 EUR
Utropspris
2 000 EUR
JUDISK VAS, Bezalel, 1900-talets början.
Klubbat pris
1 050 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
LJUSSTAKAR, ett par, brons, senempire, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
850 EUR
Utropspris
500 - 600 EUR
VÄGGSKULPTURER ETT PAR, Peru 1700/1800-tal.
Klubbat pris
1 000 EUR
Utropspris
1 500 EUR