KIRSI VALANTI, Fåtöljer ett par, "Iso Onni". 2000-tal.

Fuchsia klädsel. Bredd 67 cm. Sitthöjd 47 cm. Total höjd 93 cm.

Sedvanligt bruksslitage.

Klubbat pris
1 504
15 852
1 721
Utropspris
1 200 - 1 400 EUR
Budhistorik (20 bud)
9 okt 2018 19:43
1 504 EUR
9 okt 2018 19:42
1 454 EUR
9 okt 2018 19:41
1 404 EUR
9 okt 2018 19:41
1 401 EUR
9 okt 2018 19:40
1 353 EUR
9 okt 2018 19:40
1 303 EUR
9 okt 2018 19:40
1 261 EUR
9 okt 2018 19:40
1 253 EUR
9 okt 2018 19:40
1 203 EUR
9 okt 2018 19:37
990 EUR
9 okt 2018 19:37
970 EUR
9 okt 2018 19:36
950 EUR
9 okt 2018 19:36
930 EUR
9 okt 2018 19:36
910 EUR
9 okt 2018 19:36
890 EUR
9 okt 2018 19:08
870 EUR
9 okt 2018 19:08
850 EUR
6 okt 2018 19:13
820 EUR
1 okt 2018 20:10
800 EUR
28 sep 2018 19:09
100 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977