Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Pauli Partanen

(Finland, Född 1949)
Pauli Partanen
(Finland, Född 1949)

PAULI PARTANEN, skulpturer, 3 st, signerade Partanen -85, -87, -93.

Höjd 12 cm, 20 cm, 24 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
150
1 548
172
Utropspris
300 - 400 EUR
Budhistorik (3 bud)
9 okt 2018 17:41
150 EUR
9 okt 2018 17:38
110 EUR
27 sep 2018 19:05
100 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13