Kerttu Nurminen

(Finland, Född 1943)
Kerttu Nurminen
(Finland, Född 1943)

KERTTU NURMINEN, dekorationsfat, signerad Kerttu Nurminen, Nuutajärvi Notsjö 1989.

"China Sea". Diameter 46 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
920
9 697
1 053
Utropspris
700 - 900 EUR
Budhistorik (24 bud)
9 okt 2018 19:07
920 EUR
9 okt 2018 19:07
900 EUR
9 okt 2018 19:07
880 EUR
9 okt 2018 19:07
860 EUR
9 okt 2018 19:06
840 EUR
9 okt 2018 19:04
820 EUR
9 okt 2018 19:04
800 EUR
9 okt 2018 19:04
780 EUR
9 okt 2018 19:04
740 EUR
9 okt 2018 19:04
720 EUR
9 okt 2018 19:03
700 EUR
9 okt 2018 19:03
680 EUR
9 okt 2018 19:03
640 EUR
9 okt 2018 19:03
620 EUR
9 okt 2018 19:03
580 EUR
9 okt 2018 19:03
560 EUR
9 okt 2018 17:39
540 EUR
9 okt 2018 8:16
520 EUR
8 okt 2018 14:46
500 EUR
7 okt 2018 0:31
450 EUR
3 okt 2018 19:15
400 EUR
29 sep 2018 13:51
300 EUR
28 sep 2018 11:50
110 EUR
27 sep 2018 18:47
100 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977