Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Tom Dixon

(Storbritannien, Född 1959)
Tom Dixon
(Storbritannien, Född 1959)

TOM DIXON, barstolar, ett par, "Slab Bar Stool" 2000-tal.

Lackad ek. Höjd 76 cm. Diameter 53 cm.

Sedvanligt bruksslitage.

Formgivare

Klubbat pris
470
4 850
538
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (16 bud)
9 okt 2018 17:56
470 EUR
9 okt 2018 17:56
450 EUR
9 okt 2018 17:56
450 EUR
9 okt 2018 17:46
430 EUR
9 okt 2018 17:37
410 EUR
9 okt 2018 16:49
390 EUR
9 okt 2018 15:38
370 EUR
9 okt 2018 15:38
350 EUR
9 okt 2018 15:38
340 EUR
9 okt 2018 13:47
320 EUR
7 okt 2018 1:25
300 EUR
2 okt 2018 18:36
100 EUR
2 okt 2018 11:43
45 EUR
29 sep 2018 19:44
40 EUR
29 sep 2018 14:57
35 EUR
29 sep 2018 7:10
30 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13