Jukka Mäkelä

(Finland, 1949-2018)
Jukka Mäkelä
(Finland, 1949-2018)

JUKKA MÄKELÄ, UTAN TITEL.

A tergo sign. -79. Olja på pannå 99x68.5 cm.

Inga synliga skador.

Klubbat pris
2 910
32 970
3 036
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (50 bud)
9 okt 2018 18:54
2 910 EUR
9 okt 2018 18:54
2 810 EUR
9 okt 2018 18:54
2 710 EUR
9 okt 2018 18:54
2 610 EUR
9 okt 2018 18:53
2 605 EUR
9 okt 2018 18:53
2 505 EUR
9 okt 2018 18:53
2 505 EUR
9 okt 2018 18:53
2 405 EUR
9 okt 2018 18:53
2 305 EUR
9 okt 2018 18:52
2 205 EUR
9 okt 2018 18:51
2 105 EUR
9 okt 2018 18:51
2 005 EUR
9 okt 2018 18:51
2 000 EUR
9 okt 2018 18:51
1 950 EUR
9 okt 2018 18:51
1 900 EUR
9 okt 2018 18:51
1 850 EUR
9 okt 2018 18:51
1 800 EUR
9 okt 2018 18:50
1 750 EUR
9 okt 2018 18:50
1 700 EUR
9 okt 2018 18:50
1 650 EUR
9 okt 2018 18:50
1 600 EUR
9 okt 2018 18:49
1 555 EUR
9 okt 2018 18:49
1 505 EUR
9 okt 2018 18:49
1 500 EUR
9 okt 2018 18:49
1 450 EUR
9 okt 2018 18:49
1 400 EUR
9 okt 2018 18:49
1 305 EUR
9 okt 2018 18:48
1 255 EUR
9 okt 2018 18:48
1 205 EUR
9 okt 2018 18:48
1 200 EUR
9 okt 2018 18:48
1 150 EUR
9 okt 2018 18:48
1 100 EUR
9 okt 2018 18:47
1 055 EUR
9 okt 2018 18:47
1 005 EUR
9 okt 2018 18:46
1 000 EUR
9 okt 2018 18:46
980 EUR
9 okt 2018 18:46
950 EUR
9 okt 2018 18:46
930 EUR
9 okt 2018 18:46
890 EUR
9 okt 2018 18:46
870 EUR
9 okt 2018 18:46
840 EUR
9 okt 2018 18:46
820 EUR
9 okt 2018 18:45
800 EUR
9 okt 2018 18:43
750 EUR
9 okt 2018 11:39
600 EUR
3 okt 2018 23:07
550 EUR
30 sep 2018 23:26
500 EUR
30 sep 2018 22:25
55 EUR
29 sep 2018 11:23
50 EUR
28 sep 2018 13:23
30 EUR