Marika Mäkelä

(Finland, Född 1947)
Marika Mäkelä
(Finland, Född 1947)

MARIKA MÄKELÄ, "LANDSKAP".

A tergo sign. -89. Olja på duk 34x46 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
1 309
14 752
1 366
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (37 bud)
12
9 okt 2018 18:38
1 309 EUR
10
9 okt 2018 18:38
1 259 EUR
10
9 okt 2018 18:36
1 255 EUR
11
9 okt 2018 18:36
1 205 EUR
11
9 okt 2018 18:36
1 161 EUR
10
9 okt 2018 18:36
1 111 EUR
10
9 okt 2018 18:35
1 055 EUR
11
9 okt 2018 18:35
1 005 EUR
10
9 okt 2018 18:35
1 001 EUR
11
9 okt 2018 18:33
859 EUR
10
9 okt 2018 18:33
839 EUR
10
9 okt 2018 18:32
825 EUR
11
9 okt 2018 18:32
805 EUR
11
9 okt 2018 18:32
797 EUR
10
9 okt 2018 18:32
777 EUR
10
9 okt 2018 18:32
775 EUR
11
9 okt 2018 18:32
755 EUR
10
9 okt 2018 18:32
725 EUR
11
9 okt 2018 18:32
705 EUR
11
9 okt 2018 18:29
675 EUR
10
9 okt 2018 18:29
655 EUR
10
9 okt 2018 18:29
625 EUR
11
9 okt 2018 18:29
605 EUR
11
9 okt 2018 18:29
575 EUR
10
9 okt 2018 18:29
555 EUR
10
8 okt 2018 20:57
500 EUR
8
8 okt 2018 18:35
310 EUR
7 okt 2018 19:09
290 EUR
9
3 okt 2018 11:31
250 EUR
8
2 okt 2018 23:27
120 EUR
1 okt 2018 9:00
110 EUR
30 sep 2018 10:23
100 EUR
30 sep 2018 9:13
90 EUR
29 sep 2018 8:06
80 EUR
29 sep 2018 0:24
75 EUR
27 sep 2018 23:54
70 EUR
27 sep 2018 17:32
30 EUR