Topi Ruotsalainen

(Finland, Född 1979)
Topi Ruotsalainen
(Finland, Född 1979)

TOPI RUOTSALAINEN, "TILL HAVS".

A tergo sign. 2013. Olja på pannå 40x40 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
920
10 368
970
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Budhistorik (17 bud)
8
9 okt 2018 17:49
920 EUR
9 okt 2018 17:49
900 EUR
8
9 okt 2018 17:49
900 EUR
9 okt 2018 17:39
880 EUR
8
8 okt 2018 19:28
860 EUR
7 okt 2018 8:41
840 EUR
6 okt 2018 21:45
820 EUR
6 okt 2018 12:15
800 EUR
6 okt 2018 12:15
780 EUR
6 okt 2018 9:34
760 EUR
6 okt 2018 8:49
740 EUR
4 okt 2018 5:00
720 EUR
28 sep 2018 21:22
700 EUR
28 sep 2018 8:53
360 EUR
27 sep 2018 22:31
332 EUR
27 sep 2018 21:14
312 EUR
27 sep 2018 19:46
50 EUR