Jukka Korpihete

(Finland, Född 1976)
Jukka Korpihete
(Finland, Född 1976)

JUKKA KORPIHETE, taklampa, modellexemplar, KJM-Tuote 2000-tal.

Mässing. Två ljuspunkter. Total höjd 110 cm. Diameter ca 9 cm.

Enstaka märken och intryckningsskador. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
185
2 096
193
Utropspris
300 - 500 EUR
Budhistorik (15 bud)
8
9 okt 2018 17:50
185 EUR
9 okt 2018 17:50
175 EUR
9 okt 2018 16:15
160 EUR
9 okt 2018 15:09
150 EUR
9 okt 2018 14:37
140 EUR
9 okt 2018 11:24
130 EUR
9 okt 2018 11:24
120 EUR
9 okt 2018 11:24
120 EUR
7 okt 2018 13:35
110 EUR
2 okt 2018 21:41
100 EUR
2 okt 2018 12:25
75 EUR
29 sep 2018 10:09
70 EUR
29 sep 2018 9:07
40 EUR
28 sep 2018 22:42
35 EUR
27 sep 2018 19:20
30 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977