Osmo Rauhala

(Finland, Född 1957)
Osmo Rauhala
(Finland, Född 1957)

OSMO RAUHALA, STENBOCK.

Sign. -91 a tergo. Olja på duk, 213x173 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
10 000
112 700
10 543
Utropspris
15 000 - 20 000 EUR
Budhistorik (10 bud)
8
9 okt 2018 17:51
10 000 EUR
9 okt 2018 12:37
8 000 EUR
7 okt 2018 12:20
6 200 EUR
4 okt 2018 20:19
5 000 EUR
3 okt 2018 7:08
4 800 EUR
30 sep 2018 22:05
3 300 EUR
29 sep 2018 10:23
3 200 EUR
28 sep 2018 23:09
1 100 EUR
27 sep 2018 21:09
1 000 EUR
27 sep 2018 20:30
100 EUR