Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

HENRIK TJAERBY, matbord och stolar, 6 st, "Bamboo", Artek Studio 2000-tal.

Böjd bambu, lackad. Bord, längd 186 cm. Bredd 92 cm. Höjd 74 cm. Stol, stapelbara. Bredd 42 cm. Sitthöjd 46 cm. Total höjd 80 cm.

Ställvis smärre slitage och repor.

Klubbat pris
1 820
18 782
2 082
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (22 bud)
9 okt 2018 17:45
1 820 EUR
9 okt 2018 17:45
1 770 EUR
9 okt 2018 17:30
1 750 EUR
9 okt 2018 17:30
1 700 EUR
9 okt 2018 17:12
1 620 EUR
9 okt 2018 17:00
1 570 EUR
9 okt 2018 17:00
1 520 EUR
9 okt 2018 17:00
1 500 EUR
9 okt 2018 16:58
1 450 EUR
9 okt 2018 16:57
1 400 EUR
9 okt 2018 16:57
1 400 EUR
9 okt 2018 15:51
1 350 EUR
9 okt 2018 15:51
1 300 EUR
9 okt 2018 7:30
1 250 EUR
9 okt 2018 7:29
1 200 EUR
9 okt 2018 7:29
1 150 EUR
9 okt 2018 7:18
1 100 EUR
8 okt 2018 22:48
1 050 EUR
8 okt 2018 22:26
1 000 EUR
5 okt 2018 17:37
580 EUR
28 sep 2018 15:32
560 EUR
27 sep 2018 21:45
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13