Katja Tukiainen

(Finland, Född 1969)
Katja Tukiainen
(Finland, Född 1969)

KATJA TUKIAINEN, "SHOOTING FISH".

A tergo sign. 2013. Olja på duk 200x150 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Galerie Forsblom.

Klubbat pris
6 300
71 379
6 573
Utropspris
4 800 - 5 800 EUR
Budhistorik (30 bud)
9
9 okt 2018 19:11
6 300 EUR
9 okt 2018 19:11
6 100 EUR
9
9 okt 2018 19:10
5 900 EUR
9 okt 2018 19:10
5 700 EUR
9
9 okt 2018 19:09
5 500 EUR
9 okt 2018 19:09
5 300 EUR
9
9 okt 2018 19:07
5 000 EUR
9 okt 2018 19:07
4 800 EUR
9
9 okt 2018 18:19
4 600 EUR
9 okt 2018 17:30
4 400 EUR
9 okt 2018 12:47
4 200 EUR
9 okt 2018 12:47
4 000 EUR
9 okt 2018 12:47
3 940 EUR
8 okt 2018 17:28
3 840 EUR
8 okt 2018 11:37
1 800 EUR
8
7 okt 2018 20:39
1 700 EUR
7 okt 2018 12:01
1 650 EUR
6 okt 2018 20:28
1 600 EUR
6 okt 2018 20:04
1 500 EUR
6 okt 2018 15:55
1 100 EUR
6 okt 2018 10:20
1 050 EUR
5 okt 2018 17:17
1 000 EUR
5 okt 2018 17:00
970 EUR
4 okt 2018 18:53
950 EUR
3 okt 2018 16:08
930 EUR
3 okt 2018 14:44
910 EUR
2 okt 2018 10:43
890 EUR
30 sep 2018 13:36
870 EUR
28 sep 2018 23:10
850 EUR
27 sep 2018 18:23
800 EUR