Susanne Gottberg

(Finland, Född 1964)
Susanne Gottberg
(Finland, Född 1964)

SUSANNE GOTTBERG, "OMVÄNDNING II".

A tergo sign. 1992. Olja på skiva, gips, 33x26 cm + 33x26 cm +33x26 cm + 34x27x10 cm.

Smutsig.

400
4 532
417
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
1 okt 2018 13:13
400 EUR