27
1095837

Eemu Myntti

(Finland, 1890-1943)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
8 380 - 10 500 SEK
908 - 1 140 USD
Klubbat pris
3 200 EUR
Eemu Myntti
(Finland, 1890-1943)

"DANSÖS".

Olja och bladguld på duk. Signerad och daterad 1934. 74x51 cm.