382
1060366

HÅRGARNSMATTA, Finland, 1930-tal. Ca 310x230 cm.

Utropspris
800 - 1 000 EUR
8 430 - 10 500 SEK
916 - 1 140 USD
Klubbat pris
600 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977

Geometriska motiv.

Enstaka hål. Lagningar.