392
1100157

René Fumeron

(Frankrike, Född 1921)
Utropspris
600 - 800 EUR
6 320 - 8 430 SEK
687 - 916 USD
Klubbat pris
1 300 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977
René Fumeron
(Frankrike, Född 1921)

Vävnad, signerad. 1960-tal.

Cosmos. Ca 87x142 cm.