396
1068209

Ceci Söderlund

(Finland, 1940-2017)
Utropspris
700 - 900 EUR
8 030 - 10 300 SEK
733 - 942 USD
Klubbat pris

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977
Ceci Söderlund
(Finland, 1940-2017)

CECI SÖDERLUND, RYA. Ca 200x170 cm.

"Sam", numrerad 10/200. Etikettmärkt; CETTE EXEMPLAIRE FAITE PAR L'ARTISTE.

Bruksslitage.