48
1109313

Kimmo Kaivanto

(Finland, 1932-2012)
Kimmo kaivanto, "luonnonperspektiivin sivukuva".

KIMMO KAIVANTO, "LUONNONPERSPEKTIIVIN SIVUKUVA"

Sign. 1972. Olja på duk 80x99 cm.

Åldersrelaterat slitage. Krackelyr. Repor.

Utropspris:

13 000 - 15 000 EUR

130 000 - 150 000 SEK

Klubbat pris:
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst (Föräldraledig)
+358 (0)50 428 2146