1105020

Alpo Jaakola

(Finland, 1929-1997)
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
12 400 - 15 500 SEK
1 370 - 1 720 USD
Klubbat pris
1 000 EUR

Alpo Jaakola
(Finland, 1929-1997)

KOMPOSITION.

Sign. -63. Olja på skiva 76x76 cm.