50
1106446

Yrjö Saarinen

(Finland, 1899-1958)
Yrjö saarinen, tedrickande ("tsajunjuojat").

TEDRICKANDE ("TSAJUNJUOJAT").

Sign. 1942. Olja på duk, 115x149 cm.

Utropspris:

6 000 - 8 000 EUR

Klubbat pris:
4 000 EUR